Русский Українська
+38(097) 459-86-37 +38(050) 430-63-23

Про магазин

Інтернет-магазин LEDLEO пропонує енергозбережне світлодіодне устаткування провідних світових виробників для проведення внутрішнього, зовнішнього основного та декоративного освітлення приміщень та будівель, що включає комплекс робіт по заміні люмінесцентних, галогенних, ламп розжарювання на світлодіодні лампи та прожектори, а також підбір та монтаж обладнання для торгових, виробничих, складських, офісних приміщень, приватних будинків, квартир, новобудов, монтаж консольних світильників зовнішнього призначення для освітлення вулиць, доріг, магістралей та прилеглих до об’єктів територій. 

Перевагами даного обладнання є те, що світлодіодні лампи і світильники служать дуже довго. Розрахунковий термін служби у більшості виробників - 50 000 годин. При цілодобовому режимі роботи це більше, ніж 5,5 років. При роботі по 6 годин в день (що ближче до реальності) - майже 23 роки. На світлодіодні лампи виробники дають гарантію 2-3 роки. Це той термін, за який світильник встигає окупитися. В той же час, як і будь-який електроприлад, лампа, якщо раптом і має заводський брак, то з його причини вийде з ладу набагато раніше, потрапляючи в гарантійний період.

Разом з тим:

               Якісні світлодіодні джерела світла економлять значну кількість електроенергії. В середньому - в 8-15 разів в порівнянні з лампами розжарювання і в 2-5 разів в порівнянні з люмінесцентними. І справа тут не лише в грошах. У приватних квартирах перевантаження електромереж зазвичай пов'язані з потужними побутовими приладами - електрочайниками, пральними машинами і т. п. Але якщо мова йде про великий об'єкт в цілому, де запалюють тисячі ламп, то економія споживаної електроенергії є дуже серйозною. Це дає можливість значно зменшувати споживану потужність при підключенні та пікові навантаження і мінімізувати знос усієї електромережі в цілому.

              Якісні світлодіодні лампи не випробовують пікових навантажень в моменти включення. Вони набагато стійкіші до перепадів напруги в принципі. А ще їх набагато складніше розбити, вони менш чутливі до вібрацій.

                Якісні світлодіодні лампи не потребують часу для виходу на максимальну яскравість, що вигідно відрізняє їх від ртутних ламп.

              Якісні світлодіодні світильники найбільш сприятливі для очей. У них відсутнє інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання, а також мерехтіння, характерне для люмінесцентних ламп, що робить їх найбезпечнішим для очей джерелом світла.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
попередження
До списку бажань можуть додавати тільки авторизовані користувачі